محل تبلیغات شما

باز کردن لوله فاضلاب حمام در مواقع گرفتگی کفشور حمام به دلایل مختلف مثل تجمع مو، صابون، چربی ها و.، یک مسئله مهم و اساسی می باشد و فورا باید نسبت به آن اقدام شود. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و نحوه رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام را آموزش ببینید.

 

در برخی مواقع با بالا زدن فاضلاب کفشور حمام و انتشار کثیفی ها و بوی نامطبوع در محیط، گرفتگی لوله فاضلاب حمام آن چنان شدید می شود که تنها افراد متخصص از پس آن بر می آیند. این اتفاق در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است پیش بیاید و به سرعت باعث پیشروی فاضلاب در محیط خانه شود.

 

سایت برچسب با اعزام فوری لوله بازکن های سیار (کم تر از 20 دقیقه)، در هر ساعتی از شبانه روز، در سراسر نقاط تهران خدمات لوله بازکنی فوری و تضمینی ارائه می دهد. کافیست نام منطقه خود را در سایت جست و جو کنید، مثلا اگر ساکن ونک هستید، با جست و جوی لوله بازکنی ونک، می توانید نزدیک ترین متخصص لوله بازکنی به خود را پیدا کرده و با او تماس بگیرید.

 

باز کردن لوله فاضلاب حمام با فنر دستی

 

یکی از راه کارهای باز کردن لوله فاضلاب حمام در منزل، استفاده از فنر دستی می باشد. در این روش کافی است که سر فنر دستی را به آرامی وارد چاه کنید و آن را به سمت جلو هدایت کنید تا به گرفتگی برسد.
بعد از آن شروع به چرخاندن فنر به سمت عقربه های ساعت نمایید و همزمان هم فنر را به سمت جلو ببرید. برای درآوردن فنر هم لازم است که فنر را عکس عقربه های ساعت بچرخانید و به سمت عقب بکشید البته مراقب باشید که اگر فنر به جایی گیر کرده است با کمی تکان دادن براحتی آزاد می شود.

 

بازکردن لوله فاضلاب حمام با فنر

برای فنر زدن لوله فاضلاب حمام بعد از رسیدن فنر به گرفتگی فنر را در جهت عقربه ساعت میچرخانید.

 

اگر فنر زدن لوله فاضلاب حمام جواب نداد، با تماس با متخصصان لوله بازکنی برچسب می توانید از روش های تضمینی تر جهت باز کردن لوله فاضلاب حمام استفاده کنید. این افراد با تجهیزات پیشرفته ای چون دستگاه فنر لوله بازکنی، پمپ تراکم هوا، فنر سه نظام و. قادر به رفع هرگونه گرفتگی در لوله های فاضلاب می باشند.

 

رفع گرفتگی کفشور حمام با استفاده از قلاب

 

روشی دیگر برای باز کردن لوله فاضلاب حمام استفاده از قلاب و یا مفتول فی می باشد. برای استفاده از این روش باید سر یک مفتول فی را کمی به سمت بالا خم کنید و آن را وارد چاه کنید و گرفتگی هایی که در چاه وجود دارد مثل مو و چربی هایی که جمع شده را از چاه بیرون آورید.

 

تمامی روشهایی که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام بیان شد همگی بدون هزینه و کاربردی است ولی برخی گرفتگی ها آنقدر سخت و شدید هستند که برای باز کردن آنها حتما باید از خدمات لوله بازکن های متخصص استفاده کنید.

 

بازکردن لوله فاضلاب حمام با قلاب

 

اگر در شمال تهران هستید با مراجعه به صفحه لوله بازکنی شمال تهران در سایت برچسب، می توانید از سرویس لوله بازکنی فوری و مقرون به صرفه در آن منطقه استفاده نمایید. تمامی افراد لوله بازکن با تجربه و بدون هیچ گونه سوء پیشینه می باشند و از گواهی تایید صلاحیت برخوردارند.

 

با پیشگیری از گرفتگی لوله، دیگر نیازی به باز کردن لوله فاضلاب حمام نخواهید داشت. برای این کار بهتر است از آشغالگیر در کفشور حمام استفاده کنید و بعد از هر بار استحمام حمام، آن را بخوبی با آب داغ بشویید.


هفت ترانه | دانلود ترانه جدید

2 روش کاربردی برای باز کردن لوله فاضلاب حمام

کابینت انزو و یک انتخاب شیک و لاکچری!

محبوب ترین جاذبه ها و تفریحات نزد مسافران

لوله ,حمام ,فاضلاب ,فنر ,  ,گرفتگی ,فاضلاب حمام ,لوله فاضلاب ,باز کردن ,کردن لوله ,لوله بازکنی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف دونی پیانو ویپ کازرون پارکور آتلانتیـــس مدیریت پروژه های ساختمانی فارس کانکس موسسه مردم نهاد پویندگان شهر ایده آل درسیتون الان بخر تحویل بگیر